Atpūta Igaunijas vasaras galvaspilsētā Pērnavā (2 dienas)

Izbraukšanas datumi : 

 

Cena: 75 EUR

09:00  izbraukšana no Rīgas

 

Grupas satikšanāš vieta – benzīntanks NESTE, Dzirnavu un Satekles ielas krustojumā, blakus santehnikas veikalam Simba

 

 Ierašānās Pērnavā. Iekārtošanās SPA viesnīcā „Estonia”. Atpūtas centrs „Estonia” atrodas tieši blakus pilsētas pludmalei, starp parkiem un Pērnavas alejām. Laipna apkalpošana, komfortablas istabiņas un mūsdienīgas ārstēšanas metodes ļaus jums lieliski atpūsties un nostiprināt savu veselību. Smilšainās pludmales un kultūras pasākumi vasaras pilsētā Pērnavā, kā arī ziemas pilsētas idille kopā ar pakalpojumiem, ko piedāvā SPA centrs „Estonia” veido harmoniju, kas ietekmē ķermeni un dvēseli.

 

Istabiņas:. Paredzēts 180 cilvēkiem, vienvietīgi un divvietīgi numuriņi.

Pirts-baseinu centra Estonia Termid apmeklējums

 

 

Nakts viesnīcā

 

2. diena

 

 Brokastis. Ja ir vēlme ir iespējams apmeklēt baseinu kompleksu Estonia Termid (baseini, somu pirts, turku pirts un sāls pirts, japāņu vanna, džakuzī) Brīvais laiks.

 

Apskates ekskursija Pērnavā. Tā kā Pērnava var lepoties ar 11 000 gadu senu vēsturi, tā ir īsta paradīze arhitektūras un vēstures cienītājiem. Pati pilsēta ir dibināta 1251. gadā un viduslaikos kļuva par vienu no bagātākajām un rosīgākajām Hanzas pilsētām. Mūsdienās viduslaiku tradīcijas atdzīvojas ikgadējos Hanzas festivālos – tajos var apbrīnot krāšņus tērpus, piedalīties bruņinieku turnīros, apgūt seno amatnieku prasmes un nobaudīt tradicionālo senlaiku mielastu – uz iesma ceptu vepra un jēra gaļu. Jūrai un burāšanai vienmēr bijusi svarīga loma Pērnavas attīstībā – Pērnavas jahtklubs dibināts 1906. gadā, bet pirmās nozīmīgās starptautiskās burāšanas sacensības šeit notika jau 1883. gadā.

 

Izbraukšana uz Rīgu.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

  • Komfortabls autobuss;

  • Grupas gida pakalpojumi;

  • Pirts-baseinu komplekss Estonia Termid;

  • Trenažieru zāles izmantošana

 

Papildus:

  • Tūrisma pakete -5 euro

© 2017-2020 by SIA KAMILPLUS. All rights reserved. v.4/220102020