Tallina - Rakvere (2 dienas)

49 Ls / 69,72 €

 

1. diena

 

7.00 izbraukšanano Rīgas

 

Pastaiga pa Pērnavu, Brokastu kafijas pauze.

 

Ūdenskritums Keila- Ūdenskritums Keila Joa atrodas Igaunijā. Jūs varat atrast viņu ziemeļu daļā valstī, grāfistes Harjumaa, 25 km uz dienvidrietumiem no galvaspilsētas Tallina .Tas ir 2. lielākais ūdenskritums Igaunijā. Ūdenskritums Keila Joa ir 6,1 metrus augsts un 60 metru plats. Augšpus ūdenskritumam ir interesants tilts, kas simbolizē mīlestību. Tālāk apskatīsim Batijas jūras stāvkratu - augustums līdz 50 m v.j.l. 

 

Ap pusdienas laiku ierašanās Tallinā, ekskursija ar autobusu un kājām- Pirita, Kadriorga parks, Nāras piemineklis, Vecpilsēta, brīvais laiks, vakarā iekārtošanās viesnīcā pie pludmales(1,2,un 3vietīgas istabas ar visām ērtībām)

 

2.diena

 

7:00 brokastis viesnīcā- zviedru galds. Izbraukšana no Tallinas uz Ūdenskritumu- Jagala,pa ceļam unikāla akmens laikmeta apbedīšanas vieta.

Ūdenskritums Jägala, ir lielākais starp ūdenskritumiem Igaunijā. Atrodas apmēram 30 km uz austrumiem no galvaspilsētas Tallinas netālu no ciema Jägala Jo. Šo skaisto ūdenskritumu sauc par Niagara Falls Baltic. 
Ūdenskritumam  Jägala augstums ir apmēram 8 metri. Ūdens sacirš kaļķakmens pamatiezi un izveidojas šeit, lai iegūtu apmēram 300 metrus garu ieleju. Ietek tuvējā rezervuārā Linnamäe Veehoidla un ietek Baltijas jūrā. Ūdenskritumam Jägala ziemā aizsalst un tā ir ļoti skaista ledus dekorācija.

 

Palmsas muiža - «Barona fon Palena vasaras rezidence »

Muižas dārzs, Palmu māja, Gulbju parks, kafejnīca,(bez interjeraapskates)

 

Rakvere.  Viduslaiku izklaides Īstā viduslaiku pilī- apmeklēsim viduslaiku aptieku, virtuvi, „Prieku māju”, uzzināsim kā kļūt par bruņinieku-izmēģināsim savus spēkus, baudīsim bruņinieku vīnu –vīnu pagrabā, sveču gaismā, apskatīsim spīdzināšanas kameru un nāves istabu un iziesim cauri  ellei, uzlaikosim bruņinieku bruņas, pataustīsim bruņinieku zobenus un citus ieročus. 

 

Тartu. Senākā igaunijas pilsēta.Pastaiga, laiks pusdienām, vecpilsētas apskate, Rātsnama laukums un Rātsnams, Tartu uneversitāte. Pieminekļi karalim Gustavam zinātniekam Baueram.Romatiskās vietiņas uneveristātes parkā, 13.gs. Katedrāles drupas , observatorija.

 

Sangaste. Grāga F.Berga muiža. Muižas parkā sastopamas reta koku sugas, no kurām daudzas aug tikai šeit. Sangastes muiža ir precīza kopija Vinzora pilij.

 

Atgriešanās Rīgā līdz 23:00

 

Cenā iekļauts:

  • Transporta pakalpojumi brauciena laikā.

  • Naktsmītnes atbilstoši līgumam un brokastis.

  • Pavadošā gida pakalpojumi.

 

Par papildus samaksu:

  • Pusdienas, vakariņas (cenas līdzīgas kā Latvijā).

  • Ieejas biļešu pakete visai ceļojuma programmai. (25 eiro)

  • Medicīnas apdrošināšana (ja ir nepieciešama) – 2lati

© 2017-2020 by SIA KAMILPLUS. All rights reserved. v.4/220102020