Individuāla atpūta Palangā, Lietuva.

Tūrisma aģentūra SIA „Kamil Plus” piedāva individuālu atpūtu kūrorta pilsētā Palangā, Lietuvā.

 

Palanga ir pilsēta ar mājīgām pludmalēm un pasakainiem saulrietiem.  Šajā pilsētā ir interesanti atrasties jebkurā gadalaikā. Kūrortā darbojas daudz restorānu, kafejnīcu, krogu, diskotēku, nakts klubu, bāru un kazino jebkurai gaumei. Aktīvas atpūtas piekritējiem ir pieejami ūdens motocikli, divriteņi un izveidoti velo maršruti, izjādes ar zirgiem, tenisa korti, baseini un pirts kompleksi. Pilsētā atrodas vairāki aizraujoši apskates objekti, piemēram, Botāniskais dārzs ir brīnišķīgs 100 ha liels dārzs, kuru 19. gs. izveidoja slavens franču dārznieks un ainavu arhitekts Edouard Andre.  Parks ir lieliska vieta pastaigām, šeit ir vairākas statujas un dīķi, kuros peld pīles un gulbji. Šeit atrodas arī Palangas Dzintara muzejs, kurā ir apskatāma ekspozīcija, kas sastāv no vairāk nekā 25000 dzintara gabaliem. Lielākai daļai dzintaru gabalu iekšpusē ir vērojami dažādi kukaiņi un augi. Ir vērts apmeklēt arī Basanavičus gatvi galvenā gājēju iela un viena no ievērojamākajām vietām pilsētā. Šeit ir daudzi restorāni, krodziņi, veikali, suvenīru kioski un atrakcijas, rosās mākslinieki un ir lieliskas iepirkšanās iespējas.

 

 

Mēs piedāvājam trīs veidu atpūtas iespējas Palangā, tās ir:

 

  1. Viesu māja Palangas centrā (netālu no galvenās Basanavičus gatves).

 

Piedāvājam izīrēt istabas (vienvietīgas, divvietīgas un trīsvietīgas) viesu mājā ar ērtībām gaitenī. Mājā ir vairākas dušas un tualetes. Kā arī ir pilnībā aprīkota virtuve ar iespēju  pagatavot maltīti pašiem, virtuvē ir gan ledusskapis, gan gāzes plīts, gan visi nepieciešamie trauki ēdiena pagatavošanai. 5 minūšu gājienā no viesu mājas atrodas Basanavičus gatve, pa kuru var nokļūt līdz pilsētas centralajai pludmalei, kura ir iespējams izbraukt ar ūdens motociklu un pūšļiem.

 

Cena: 7 Ls (9,96 €) par personu / diennaktī (ēdināšana neietlpst cenā)

 

  1. Viesu māja Palangā ( 15 minūšu gājienā no pilsētas centra – Basanavičus gatve)

 

Piedāvajam izīrēt istabas (vienvietīgas, divvietīgas, trīsvietīgas un ģimenes apartamentus) viesu mājā Palangā. Ēkā atrodas vairāku veidu istabas. Pirmajā stāvā ir iespējams izīrēt LUX tipa istabu ar ērtībām(duša, tualete) un virtuvīti. Viesu nama otrajā stāvā ir iespējams izīrēt ģimenes apartamentus (trīs un četrām personām) ar ērtībām un virtuvi. Un ēkas trešajā stāvā atrodas istabas ar ērtībām gaitenī un lielu kopēju virtuvi, aprīkotu ar visām nepieciešamajām iekārtām un traukiem. 15 minūšu gājienā no viesu mājas atrodas Basanavičus gatve, pa kuru var nokļūt līdz pilsētas centralajai pludmalei, kura ir iespējams izbraukt ar ūdens motociklu un pūšļiem. Taču ja vēlaties mierīgu atpūtu pie jūras, tad 10 minūšu gājienā no viesu mājas atrodas pludmale.

 

Cenas:1. Stāvs – 15 ls (21,34 €) par personu/ diennaktī

          2.  Stāvs -  10 ls (14.23 €)par personu/ diennaktī

          3.  Stāvs – 7 ls (9,96 €) par personu/ diennaktī. 

 

(ēdināšana neietlpst cenā)

 

  1. Sanatorijs Palangā.

 

Piedāvajām atpūtu un ārstēšanos Palangas sanatorijā. Ar 3 reižu ēdināšanu un 4 procedūrām dienā. Sanatorijas galvenais ārsts noteiks tiešu Jums piemērotu ārstēšanas programmu.

 

Cena: 23 ls (32,73 €) par personu/ diennaktī.

 

 

Par iebraukšanas datumiem, istabām un ārstniecības procedūrām interesēties SIA "Kamil Plus" birojā Brīvības ielā 58 vai zvanot pa tālruni 67285882 !

© 2017-2020 by SIA KAMILPLUS. All rights reserved. v.4/220102020