Neaizmirstama atpūta saulainajā Grieķijā!

Ne velti termins „atpūsties grieķiski” nozīmē simtprocentīgi izdevušos, laimīgu un daudzveidīgu atpūtu Grieķijā, kur katrs gadalaiks atklāj ceļotājiem savu burvību, dāvina atklājumu sajūsmu un neaizmirstamus iespaidus. Atpūta Grieķijā bagātina ar zināšanām un baro dvēseli, dziedē uztraukumus, atbrīvo no šaubām un nemiera, sniedz sengrieķu mītu varoņu cienīgos spēkus, pašpārliecinātību un pārliecinātību par savu darbu. 

 

!!! Plašākai informācijai par idividuālu atpūtu Grieķijā un izdevīgajiem piedāvājumiem interesējaties tūrisma aģentūrā "Kamil Plus" Brīvības ielā 58 vai zvaniet pa tālruni +371 67285882.

Ceļojumi tiek nodrošināti sadarbībā ar tūrisma operatoru "Mouzenidis travel" rezerve www.cvtravel.lv

Saloniki

 

Skaistākā senlaiku pilsēta Saloniki, gleznainā Termaikas līča krastos, - otrā pēc lieluma Grieķijas pilsēta-osta, tāda paša nosaukuma perifērijas un Maķedonijas rajona administratīvais centrs, spēlējošs svarīgu lomu visā Balkānu pussalā. To mūsdienīgajā dzīvē apvienojas bagāta vēsturiskā pagātne un Grieķijas kultūras, tirdzniecības un zinātnes centra tagadne. 

  Pilsēta Saloniki ir sevišķa interese tūristiem, glabājot satriecošu pasaules nozīmes vēsturisko un arhitektūras mantojumu: pieminekļi, muzeji, arheoloģiski nozīmīgas vietas. Tās ieliņas un laukumi, senatnīgo ēku ielenkti, ir līdzīgi izsmalcinātām ilustrācijām no vēstures grāmatām. 

  Pilsētas tūrisma infrastruktūra ir attīstīta augstākajā līmenī: komfortablas, dažādu kategoriju viesnīcas un brīnišķīgas pludmales Saloniku priekšpilsētās, visu iespējamo restorānu, kafejnīcu, bāru, naktsklubu un veikalu pārpilnība un, protams, Grieķijas un grieķu siltā viesmīlība.
 

Halkidikes pussala

 

Halkidikes pussala – Grieķijas kūrorta atpūtas īstā pērle. No gada gadā, tūkstošiem atpūtnieki no visas pasaules, izvēlās Halkidikes pussalu kā ideālu vietu ģimenes, romantiskajai, pludmales vai jauniešu atpūtai. Vietējo iedzīvotāju viesmīlība, savienojumā ar viesnīcu augsto apkalpošanas līmeni, palīdz tālu no dzimtenes sajusties kā mājās. 

Halkidikes pussala piedāvā atpūtu Kasandrā, Sitonijā, un Afonā. 

Vispopulārākā vieta jauniešu atpūtai ir pirmais no trijiem pussalas „pirkstiem” - Kasandra. Te ir ne tikai ekonomiskas un komfortablas viesnīcas, bet arī visi priekšnosacījumi aktīvai atpūtai un sportam. Atpūtai ar bērniem un romantiskajai atpūtai ideāli ir piemērots pss. otrais „pirksts” - Sitonija, slavenā ar saviem gleznainajiem ielīčiem un nelieliem līčiem. Trešais „pirksts”, Afona, – labākā vieta tiem, kas meklē mierīgu atpūtu. Viesnīcas šeit atrodas tiešā tuvumā ar vienīgo pasaulē Pareizticīgo mūku republiku.

Piērija

 

Piērija – gleznains reģions, kas ir izstiepts gar Egejas jūras krastiem, leģendārā Olimpa kalna grēdas pakājē, no kurienes, saskaņā ar mītiem, lēma pasaules likteņus Olimpas dievi. 

Rajons ir unikāls ar to, ka šeit harmoniski savienojas kalnu apvidus un lieliska piekrastes zona, bet Olimpa unikālā daba ir atzīmēta starptautiskajā līmenī – Olimpa ir pasludināta par Grieķijas nacionālo parku, ar milzīgu dzīvnieku un augu valsts daudzveidību.

Pierijā ir lieliskas smilšu pludmales, atzīmētās ar Eiropas Savienības Zilo Karogu, kristāliski tīrs ūdens, iespējas nodarboties ar jūras sporta veidiem. Vietējais klimats un gaiss, joda piesātināts, ir veselīgs un ieteicams atveseļošanās atpūtai.
Piērijas rajons, izņemot ļoti daudzās atpūtas iespējas, ir pazīstams ar savu lauksaimniecības produkciju: te audzē graudaugus, pākšaugus, vīnogas, saldos ķiršus, kivi, tabaku. Vietējie dārzeņi un augļi ir ļoti garšīgi un augsti tiek vērtēti pat pašā Grieķijā, kur tie ir nevainojami.

Korfu sala

 

Korfu – atpūta uz šīs brīnišķīgās grieķu salas ar ideālu, maigu klimatu, ir īpaši komfortabla. Saules maigie stari, piekrastes viļņu šalkas, kupli zaļumi , vietējo iedzīvotāju viesmīlība – tas viss padara tūres uz Korfu par īpaši populārām tūristu vidū no daudzajām valstīm. Tas ir mūsdienīgs Eiropas nozīmes kūrorts, ar attīstītu infrastruktūru un augstu apkalpošanas līmeni.

Atpūta šeit ir īpaši pievilcīga cilvēkiem, kuri interesējas par vēsturi: tās arheoloģiskie pieminekļi, muzeji un baznīcas ir bagātākais valsts vēsturiskais un kultūras mantojums.

Korfu, atpūta uz šīs salas ir pievilcīga arī aktīva dzīvesveida piekritējiem. Golfs, teniss, pludmales volejbols... sala ne reizi vien kļuva par visaizraujošāko sacīkšu un sacensību liecinieku, tik bieži notiekošo šeit vasaras sezonā.

Plānojot savu ceļojumu pa grieķu salām, obligāti iekļaujiet Korfu un Kerkiru savā maršrutā. Paciemojoties šeit, jūs sapratīsiet, kāpēc to sauc par „mūžīgās atgriešanās pilsētu”.

© 2017-2020 by SIA KAMILPLUS. All rights reserved. v.4/220102020